Get Adobe Flash player

Narty

Narty

Wypożyczalnia sprzętu zimowego w Mieszku  narciarskiego i snowboardowego. Jesteśmy w stanie skompletować sprzęt dla całej rodziny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nasi pracownicy pomogą w dobraniu odpowiedniego sprzętu do warunków pogodowych jak i umiejętności wszystko po to aby czas spędzony na nartach był powodem do miłych wspomnień i chęci do ponownego przyjazdu. W naszych wypożyczalniach zajmujemy się również profesjonalnym serwisem narciarskim szybko i sprawnie pomożemy przygotować Państwa sprzęt do kolejnego sezonu. Na miejscu można wykupić lekcje jazdy na nartach, skorzystać z przechowalni nart oraz suszenia i dezynfekcji butów.

Wypożyczając u nas sprzęt: narty, snowboard czy buty w każdej chwili możesz je zamienić na twardszy, miększy lub po prostu wygodniejszy. Decyzja należy do Ciebie. !!!

Masz możliwość rezerwacji danego modelu nart na podany termin , dzięki temu sprzęt będzie czekał na Ciebie w dniu przyjazdu !!!

Wszelkie informacje oraz rezerwacja pod nr tel. lub e-mail:

Blue Mountain

Jerzy Kamuda
nip 611 126 21 14
ul. Krasickiego 7/1
58-500 Jelenia Góra
tel.kom do kontaktu:
  1.) 605 589 181
  2.) 693 630 807
Zapraszamy  !!!!

Ferie bez smogu oferta z nartami

P R Z Y G O T OWA L I Ś M Y  S P E C J A L N I E  D L A  P A Ń S TWA J E D Y N Ą  T A K Ą  O F E R T Ę  Z AWI E R A J Ą C Ą  K O M P L E T  S P R Z Ę T U  N A R C I A R S K I E G O ( N A R T Y , B U T Y , K I J K I )  W  M E G A  S U P E R C E N I E  : O F E R T A  D O T Y C Z Ą C A  2 O S Ó B

1 . O P C J A  Z E  Ś N I A D A N I E M  W  C E N I E  T Y L K O 1 3 0 Z Ł O D O S O B Y

2 . O P C J A  V I P  H B ( Ś N I A D A N I E , O B I A D O K O L A C J A ) C E N A  P R O M O C Y J N A  1 6 0 Z Ł O D  O S O B Y  O F E R T A  D O T Y C Z Ą C A 3 I WI Ę C E J O S Ó B

1 . O P C J A  Z E Ś N I A D A N I E M W C E N I E T Y L K O 1 2 0 Z Ł O D O S O B Y

2 . O P C J A  V I P  H  B C E N A  P R O M O C Y J N A  1 5 0 Z Ł O F E R T A  D O T Y C Z Y  R E Z E RWA C J I  P OWY Ż E J  DWÓ C H  D N I   P O B Y T U  P O  WY B R A N I U  N A S Z E J  O F E R T Y  P R O S I M Y  O P R Z E S Ł A N I E N A S T Ę P U J Ą C Y C H   D A N Y C H   N A   EMA I L A  L U B  S M S E M  N A  T E L E F O N  K O M Ó R K OWY  W  C E L U  D O B R A N I A  D L A  P A Ń S TWA  O D P OWI E D N I E G O  S P R Z Ę T U ( WI E K , WA G A , WZ R O S T ) B L U E M O U N T A I N S K L E P @ G M A I L . C O M

( Z M A Ł Y C H L I T E R ) T E L . K O M . 6 0 5 5 8 9 1 1 8 1

 

 

Walentynkowe Love Story w Hotelu Mieszko 2019

Drogi Kliencie z myślą o Was stworzyliśmy ofertę pełną miłości. W ten wyjątkowy dzień jakim jest Święto Zakochanych mamy dla Was cudowną przepełnioną miłością propozycję nie do odrzucenia, tylko w ten magiczny dzień 14 lutego do 16 lutego możecie spędzić u Nas ze swoją drugą połówką z śniadankiem ą w cenie za jedyne 75zł od osoby za dobę ale to nie koniec atrakcji otrzymujecie od Nas zniżkę na sprzęt narciarski z Naszej wypożyczalni znajdującej się na parterze i płacicie nie 35zł za komplet a jedyne 28zł za dobę . Jeśli myślicie, że to koniec atrakcji to tu Was zaskoczymy dla tak Zakochanych Par jak Wy dorzucamy jeszcze jedną niespodziankę !!!Zniżkę 10% na sklep z Naturalnymi kosmetykami oraz z jedyną tak wyjątkową biżuterią w Karpaczu jaką oferuje sklepik również znajdujący się na parterze Hotelu BLUE MOUNTAIN gdzie możecie kupić coś romantycznego pełnego miłości dla Niej jak i dla Niego!!!!

Oferta już ruszyła ilość miejsc ograniczona więc nie czekaj na ostatnią chwilę a rezerwuj już Walentynkowy pobyt w Hotelu Mieszko w Karpaczu od 14 lutego do 16 lutego!!! Niech ten magiczny czas zostanie wypełniony miłością, w tak romantycznym miejscu jakim jest Nasz Hotelik i Miasto Karpacz :)